תקנון


SDCOM  Computer  Solutions


מי אנחנו

חברת  SDCOM  המפעילה  אתר  המכירות     SDCOM.CO.IL   הוקמה  בשנת 2001   במטרה לספק  לקהל הרחב חווית הקניה המושלמת ופתרונות יצירתיים לעולם העזרים . עיקר הפעילות של האתר עוסקת במכירות מערכות מחשבים , מחשבים ניידים  וציוד הקפי  למחשבים  ,גדג'טים ומתנות ללקוחות ולכל מטרה .

אתרSDCOM.CO.IL    מתבסס על המילה האחרונה בכל הקשור לטכנולוגיית אינטרנטלוגיסטיקה ואבטחת נתוניםהכל בכדי שהגולש יוכל להנות מהשירות הטוב ביותר הזמין כיום ברשת .

הקשר ההדוק שלנו עם הספקים בחו"ל ובארץ פותח פלטפורמה אמינה ומקצועית לאספקת השירותים ללקוחות שלנו ברמה הכי גבוהה ובסטנדרטים המתאימים למסחר האלקטרוני בסביבה דינמית .

 

המוטו שלנו : מהירות , מקצוענות , ואחריות  !

 

שרות לקוחות          support@sdcom.co.il     

 

כתובתינו  :

סניף  הרצל  , רחוב  הרצל 91   בית צרפתי   ראשון לציון

מיקוד 75262


 03-6032727

:03-9564845     תקנוןכללי

א ) אתר המכירות האלקטרוני WWW.SDCOM.CO.IL  ( להלן גם " האתר " ) משמש לרכישת מוצרים ושירותים ע"י ציבור הגולשים באינטרנט בישראל.

ב ) האתר מופעל ע"י חברת  SDCOM  , כל הזכויות לתכנים ולעיצוב הגרפי המופעים באתר זה שמורות לSDCOM   .

ג ) בכל מקום בתקנון זה בו נעשה שימוש בלשון הזכר , הכוונה גם ללשון הנקבה.

ד ) גלישה באתר  www.sdcom.co.il  ו/או רכישת מוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו , מהווה את הסכמתך , לקבל ולנהוג לפי התקנון . לכן אם אינך מסכים לתנאי מתנאיו הינך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.

ה ) כל אדם המבצע הזמנה ו/או רכישה דרך האתר מצהיר בעצם ביצוע הפעולה כי קרא את התקנון , וכי מסכים לכל הוראותיו ותנאיו של התקנון זה , וכי לא תהא לא או למי מטעמו כל טענה , ו/או דרישה , ו/או תביעה כנגד האתר , ו/או החברה , ו/או  מי ממנהליה , ו/או עובדיה , בכל הקשור להוראות והתנאים של התקנון זה.

ו ) החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם עפ"י שיקול דעתה הבלעדי , וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת.

ז ) תמונות המוצרים המוצגים באתר הנן להמחשה בלבד ואינן מחייבות כלל את החברה.

ח ) המחירים המופעים באתר הם בשקלים החדשים וכוללים מע"מ על פי הדין.

הרכישה

א  ) כל אדם בן 18 ומעלה המחזיק כרטיס אשראי בר תוקף רשאי לקנות באתר.

ב ) בכדי לבצע הזמנה של המוצר או שירות , יש תחילה לבחור את המוצר או את השירות.ליד כל מוצר או שירות מוצג מחירו של המוצר בשקלים חדשים וכולל מע"מ .המשתמש יכול להוסיף לסל הקניות את הפריט ,לשנות כמות שבה הוא מעוניין ולהמשיך בתהליך הרכישה.

ג ) כמו כן , ניתן לשמור את ההזמנה מבלי לסיימה ולהמשיכה במועד מאוחר יותר .


ד) בסיום הרכישה יש צורך לגשת לקופה לצורך תשלום .

ה ) לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על מסך המחשב ובה אישור קבלת ההזמנה. ללקוח תינתן אפשרות להדפסת הדף . בנוסף, יוכל הלקוח להיכנס בכל עת למעקב הזמנות ולעקוב אחר הזמנתו.

תשלום ואמצעי התשלום

א ) התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי , כאשר קיימת אפשרות לתשלום באמצעות Pay Pal

ב ) לקוחות המעוניינים לשלם באמצעות PayPal יבצעו תהליך רכישה רגיל , רק בבחירת אמצעי תשלום יש לבחור אופציה של PayPal .

ג ) החיוב יעשה לאחר המשלוח , כאשר פירטי כרטיס האשראי מוצפנים בפרוטוקול מאובטח מסוג  SSL ולא נשמרים במערכת. בנוסף , ניתן לשלם באמצעות שיחת טלפון ו/או לשלוח אלינו אי- מייל עם פרטים מלאים ואנו נחזור אלכם בהקדם להשלמת עסקה .

ד ) העסקאות המבוצעות באתר ובכרטיס אשראי מוצפנות ומאובטחות בפרוטוקול SSL המאפשר הצפנה מלאה העומד בסטנדרטים המקובלים בעולם בהצפנת מידע רגיש באינטרנט .

ה ) למשלמים בכרטיס אשראי בשיטה מוצפנת , תועבר הוראת תשלום לחברת כרטיסי אשראי , תתקבלנה אישור לעסקה ובסיום התהליך תזכה את חשבון  החנות .

אחריות למוצרים

א ) כל המוצרים הנמכרים באתר מלווים באחריות. תקופת האחריות מופיעה בדף המוצר בשורת " פרוט המוצר ".

ב ) כל המוצרים נבדקים בקפדנות ע"י צוות SDCOM ורק לאחר סיום הבדיקות , המוצרים מוצעים למכירה באתר .

ג ) ברוב המקרים תינתן אחריות ע"י SDCOM ,אך במקרים מסויימים קבלת אחריות למוצרים תהיה כפופה למדיניות של הספק המקומי .

ד ) בשום נסיבות לא תחול על SDCOM.CO.IL  ו/או מי מטעמו אחריות כלשהי בגין נזק ישיר, עקיף, דמי נזיקין עונשיים, נזק מקרי, ו/או כל נזק אחר מכל סוג, לרבות ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, דמי נזיקין בגין אובדן השימוש, אובדן נתונים או אובדן רווחים הנובעים או קשורים בכל דרך שהיא בשימוש או בביצועי האתר, בגין עיכוב בשימוש או באי יכולת להשתמש באתר.

לא תחול אחריות על מוצרים שנגרם להם נזק פיזי

 מדיניות החזרת המוצרים / ביטול עסקה

א ) ניתן להחזיר סחורה לאחר פניה בכתב בלבד למייל  SUPPORT@SDCOM.CO.IL עם בקשה להחזרה , תוך 14 יום מיום מסירתה כשהיא באריזתה המקורית ולפני שנעשה בה כל שימוש. עלויות המשלוח יחולו על הקונה .

ב ) במידה ותהיינה לSDCOM  עלויות נוספות, כדוגמת דמי ביטול לחברת האשראי, ינוכו עלויות אלה מסכום הזיכוי אשר יעמוד לרשות הלקוח .

ג ) חשוב ! לפי חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981, במידה ובחרת לבטל את העסקה, רשאית SDCOM לגבות מהלקוח המבטל את העסקה  דמי ביטול בשיעור של עד 5% ממחיר המוצר אותו רכש או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם . כל זה נעשה לפי שיקול דעתה של SDCOM .

. מחשב שולחני  שהורכב על פי עמידותיו ודרישותיו של הצרכן לא ניתן לביטול או החזרה, אלא במקרה פגם מקורי במוצר או אי התאמה בין המוצר שהתקבל למסוכם בהזמנה.

אספקה ומשלוחים

א ) SDCOM   ו/או הספקים (לפי העניין) ידאגו לאספקת כל מוצר הנרכש באתר לכתובת בישראל, כפי שהוזנה בעת הרכישה, בהתאם לתנאים הקיימים  בתנאי  המשלוח.

 ב ) SDCOM ו/או הספקים יפעלו כדי לספק את המוצרים או השירותים בהתאם לתנאי המשלוח הנקובים בדף המכירה של המוצרים או השירותים.

ג ) אין לראות ב SDCOM  ו/או הספקים אחראים לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתם של SDCOM ו/או של הספקים לרבות שביתות השבתות וכיוצ"ב.

ד ) באזורים מרוחקים ו/או המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית SDCOM ו/או הספקים יהיו רשאים להעמיד את המוצרים ללקוחות במקום סמוך מקובל, אשר יתואם עמם מראש וכן לגבות תשלום נוסף על התשלום הנגבה בגין הובלה רגילה.

ה ) זמני אספקת המוצרים/שירותים כפי שמופיעים בדף המכירה כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).

ו ) במידה ויגרמו עיכובים באספקת המוצר התלויים בספק או במבצע השליחות, SDCOM תהא פטורה מאחריות בגין עיכובים אלה ולא תהיה לרוכש כל טענה ו/או תביעה נגד SDCOM  ו/או מי מטעמה בקשר עם עיכובים באספקה.

ז ) רוכש המוצר יהיה רשאי לאסוף את המוצר  מחנות    SDCOM  . במקרה כגון זה איסוף המוצר חייב להתבצע בתוך 7 ימי עסקים מיום אישור ההזמנה. רוכש שלא יאסוף את המוצר עד המועד כאמור, תבוטל רכישתו ויחולו עליו תנאים של " ביטול עסקה " ( רואה סעיף "ביטול עסקה ).

ח ) כל עוד לא נקבע אחרת בהוראות על פי תקנון זה ובכפוף להוראות הדין, יובהר בזאת, כי בכל קניה, הלקוח יקבל את המוצר שרכש או את מלוא כספו בחזרה במידה ולא קיבל את המוצר ( מסיבות שלא קשורות לרוכש ). 

מועדון חברים
כל הנרשם לאתר SDCOM.CO.IL  הנם חברים בחוג הלקוחות של האתר. כחברים, הנכם זכאים להטבות בלעדיות הנשלחות מידי פעם באמצעות תיבת הדואר האלקטרוני שמסרתם בעת ההרשמה. בכדי לקבל ההטבות עליכם לעבור תהליך רישום בעת הרכישה או למלא פרטים אישיים  להצטרפות למועדון החברים בעת הרישום לאתר.

שירות - NEWSLETTER

רישום לשרות " Newsletter" נעשה על פי  שיקול דעתו של הלקוח בלבד . לא תחול על SDCOM ו/או החברה שמפעילה את האתר הגדרה - " הפצת דואר זבל " . שירות newsletter  , נותן ללקוח זכות לקבל דיוור ישיר מהאתר, המופץ באופן שיטתי פעם בחודש ו/או בהתאם לצורך של האתר. הפצת דיוור ישיר נעשת על פי שיקול דעתה של SDCOM בלבד . להסרה מהשירות Newsletter  נדרש הלקוח לשלוח אי-מייל לכתובת SUPPORT@SDCOM.CO.IL עם בקשה להסרה.   צוות האתר מתחייב להסיר את פרטי הלקוח מרשימות התפוצה , וזה בהקדם האפשרי .

שירות לקוחות
ניתן לשלוח בקשות ושאלות בכל עת אל הכתובת SUPPORT@SDCOM.CO.IL ואחד מנציגינו יענה בהקדם.
כמו כן , אנו לשירותכם בטלפון 03-9564845


מעקב משלוחים
ניתן לעקוב אחר סטטוס חלק מהמשלוחים ב- ב"חשבון שלי". יש להעתיק את מספר המשלוח באם קיים ולהזינו באתר חברת השליחויות המתאימה. קישור לחברת השליחויות המתאימה נמצא בדף הראשי של האתר .

החשבון שלי
ב"חשבון שלי" תוכלו למצוא ולעדכן את כל פרטיכם, העדפותיכם, היסטוריית רכישות ,מעקב המשלוחים וכו'.
כניסה לחשבון מתאפשרת לאחר ביצוע כניסה לאתר באמצעות דוא"ל וסיסמא.

סמכות שיפוט

תקנון זה מהווה חוזה בין הלקוח לבין SDCOM.CO.IL. בעת ביצוע הזמנה, ייווצר חוזה מכר בין הלקוח לבין SDCOM.CO.IL המיוצגת על ידי חברת xxxxx המפעילה את האתר אליה הופנתה ההזמנה. תנאי הסכם המכר כוללים את המידע המופיע בדפי החנות באתר ותנאי תקנון זה. התקנון וחוזה המכר יפורשו לפי דיני מדינת ישראל וסמכות השיפוט לגבי כל סכסוך משפטי הנוגע בשימוש באתר זה או הנוגע להזמנה שבוצעה דרך אתר זה, תהיה בבית המשפט המוסמך בראשון לציון .

אבטחת מידע ושמירה על סודיות

א ) SDCOM  נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור , ככל האפשר על סודיות המידע . העברת הנתונים באתר מתבצעת בצורה מוצפנת בטכנולוגיית SSL.

ב ) כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן ועל פי תקן . במקרים שאינם בשליטתו ו/או הנובעים מכוח עליון , האתר לא יהיה אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא , עקיף או ישיר שייגרם ללקוח או למי מטעמו , אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.

 ג ) SDCOM מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד , ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה .

שונות

צוות האתר עושה מאמצים אדירים על מנת להעניק שירות הולם וזמני תגובה מהירים , אם לדעתכם , יש מקום לשיפור , אנו נשמח לקבל מכם את הערותכם . צוות האתר מאחל לכם קניה מהנה וחווית רכישה  מושלמת ! 

צוות האתר